SKONGALIS, UAB

Визит-карта Виртуелна визит
SKONGALIS, UAB

SKONGALIS, UAB

Армирано-бетонски производи, Бетонски испорака, Бетонски миксови, Градежни материјали, Градежништво, недвижности +27

Josvainių g. 75
LT-57265, Kėdainiai, Литванија
+370 34761 169
 
Сподели повикувајќи картичка:

Отпечаток

Компанијата код: 161111742
Код ддв: 611117411
Сс осигурител код: 418278
Линк до визит-карта

Време

I-V 7:00-16:00

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Виртуелна визит. Визит-карта SKONGALIS, UAB Визит-карта